درباره آموزشگاه پیرایشگری مردانه رویش هنر
آموزشگاه رویش هنر ، با چندین سال تجربه ی تدریس موفق در زمینه ی آرایش و پیرایش مردانه با برگزاری کلاسهای تخصصی افتخار این را داشته با خدمتی صادقانه در این راه قدم بردارد . مربیان باتجربه ، صادق و دلسوز این مجموعه با در اختیار گذاشتن تمامی تجربیات خود ، هنرجویان را در رسیدن به هدف نه تنها یار ی نموده بلکه این راه را برای این عزیزان کوتاه تر می نماید . آموزشگاه رویش هنر در این سالها تلاش کرده با ایجاد محیطی سالم ، گرم و صمیمی و شاد برای هنرجویان سطح یادگیری را ارتقاء داده و مباحث را تئوری ، عملی و کاربردی در اختیار هنرجویان قراردهد که باتوجه به نیاز این رشته در بخش عملی تمرکز این آموزشگاه بر روی مباحث عملی بیشتر می باشد . متد آموزشی این آموزشگاه کاملا متفاوت از متدهای آموزشی معمول بوده که این مهم با شرکت در دوره ها ملموس می باشد.

مجوز ها و تقدیر نامه های ما

رویش هنر از نگاه آمار و ارقام

درصد قبولی در آزمون فنی و حرفه ایی
هنرآموزان ما تاکنون
درصد شروع کسب و کار موفق
اعداد نشانگر حقیقت درون، یکی از حرفه ایی ترین آموزشگاه های پیرایش مردانه ایران است.

محیط داخلی آموزشگاه

درباره استاد رامین فراهانی

مديريت آموزشگاه ، جناب آقای رامين فراهانی مدرس درجه يک آرايش و پيرايش مردانه با چندين سال تجربه ی مفيد در اين عرصه با ابداع سبکی جديد برگرفته از متدهای روز دنيا، دريچه ايی نو را در اين حرفه گشوده است . ايشان با چندين مدرک از جمله : مدرک پداگولوژي، مدارک مربيگري پيرايش، گريم، بافت مو، پاکسازي و مراقبتهاي تخصصي پوست و مو و ... به مديريت آموزشگاه رويش هنر و تدريس در اين آموزشگاه در زمينه ي : انواع کپهاي مردانه، گريم تخصصي داماد، مراقبتهاي پوست و مو، انواع بافت مو و حتي آرايش و گريم زنانه براي افرداي که قصد مهاجرت را دارند و ... مشغول به فعاليت هستند . از افتخارات ايشان ، انتخابشان به عنوان جوانترين داور مسابقات آرايشگری در خاورميانه و همچنين رکورد آماده کردن 10 داماد در 4 ساعت مي باشد. رامين فراهاني از اولين قدمهای آموزش تا رسيدن به کسب و کار حرفه ايي در اين رشته هنرجويان خود را با دلسوزی و تجربه ايی که نتيجه ی فعاليت صادقانه و عشق به اين حرفه در تمام اين سالها بوده است ياری مي نمايد، از جزيی ترين مسائل آموزشی تا مشاوره حتي براي جزيی ترين مسائل مربوط به راه اندازي کسب و کار، مانند : انتخاب اسم وبرند، دکوراسيون مغازه يا سالن، قيمت گذاری، تبليغات و ... .

خدمات آموزشگاه رویش هنر :

آموزشگاه رویش هنر با برگزاری دورهای تخصصی : گیریم داماد ، آموزش fashion کاری و سالن کاری ،رنگ و مش ، کراتینه ی مو ، احیای موهای آسیب دیده ، پاکسازی پوست ،آنالیز ژرنال شما را در این رشته از فردی مبتدی به آرایشگری حرفه ایی تبدیل میکند .

تجهیزات کامل

ابزارهای به روز

حمایت از هنرجویان

مدل رایگان

معرفی خوابگاه یا پانسیون

ارائه ی مدرک فنی و حرفه ایی