سرفصل های دوره فنی و حرفه ایی چهره پردازی کودک

 

آشنایی با ابزار و مواد مصرفی

شناسایی اصول بکارگیری ابزار و مواد مصرفی

آشنایی با انواع طرحها 

شناسایی اصول انجام انواع طرحها بروی صورت

آشنایی با نکات ایمنی هنگام کار

شناسایی اصول رعایت نکات ایمنی هنگام کار

آشنایی با نحوه پاک کردن مواد مصرفی

شناسایی اصول نحوه پاک کردن مواد مصرفی 

گریم کودک
گریم کودک

 

آموزش گریم صورت کودک:

 

یک سوال که اقلب در شروع  دوره گریم کودک توسط هنر آموزان کلاس چهره پردازی کودک در آموزشگاه پرسیده می شود این است که چه رنگ هایی برای گریم صورت کودکان استفاده کنیم؟

برای گریم صورت کودک آرایشگران و گریمور ها از وسایل مختلف استفاده می کنند. برخی از چهره پردازان از ماژیک های معمولی و برخی از وسایل آرایشی ویژه خانم ها برای گریم کودک استفاده می کنند. معمولا در دوره آموزشی گریم کودک در آموزشگاه گریم کودک رویش هنر از رنگ های گریم برای نقاشی و گریم صورت کودکان استفاده می شود. که کار آموزش را بسیار حرفه ای می نماید . رنگ های فون دو نوعند، فون خشک که آن را «پن کیک» و فون چرب که آن را «پن استیک» می نامند. از فون چرب اغلب برای گریم بازیگران سینما و نیز برای آرایش عروس نیز استفاده می شود. البته در برخی موارد افراد غیر حرفه ایی از  آبرنگ و گاهی رنگ گواش نیز استفاده می نمایند

برای چهره پردازی صورت کودکان گاهی از فون خشک استفاده می کنند که با آب و صابون یا شیرپاک کن به سادگی قابل پاک کردن است. به طور کلی استفاده از ماژیک و رنگ گواش برای رنگ آمیزی صورت بچه ها توصیه نمی شود، چرا که این رنگ ها به سادگی از پوست پاک نمی شوند و می توانند برای صورت کوکان مضر باشند.

اگر در دوره آموزش گریم کوذک از آبرنگ استفاده می شود، باید زود پوست شسته شود و اگر از فون خشک (رنگ گریم خشک) برای رنگ کردن صورت استفاده شود همچنین توصیه می شود مدت طولانی رنگ روی صورت کودکان باقی نماند و حداکثر طی چند ساعت با آب و صابون یا شیرپاک کن از روی صورت پاک شوند و کودک نباید به این تفریح عادت کند.

گریم کودک
گریم کودک

قبل از انجام گریم کودک به موارد زیر کنید:

از رنگ‌های روغنی برای چهره پردازی خودداری کنید. این رنگ ها به منافذ پوستی نفوذ می‌کنند و به سختی پاک می‌شوند.

گوشه اسفنج یا قلم موی آرایشی‌ را به رنگ آغشته و گریم را آغاز کنید.

پس از اتمام گریم از اکلیک استفاده نمایید اما مراقب باشید که سمی نباشند. شما می‌توانید از قلمویی که دارید برای این کار استفاده کنید. ابتدا آن را با آب بشورید، کاملا خشک کنید، سپس آن را در اکلیک فرو ببرید و روی صورت بکشید.

چهره پردازی کودک
چهره پردازی کودک

اگر به دنبال آموزشگاه گریم کودک هستید که کلاس گریم کودک رو بصورت حرفه ایی برگزار نماید و پس از طی دوره آموزشی گریم کودک موفق به ذریافت مدرک فنی و حرفه ایی چهره پردازی کودک شوید رویش هنر با سالها تجربه در کنار شماست

نقاشی صورت
نقاشی صورت

 

آموزشگاه رویش هنر برگزار میکند :

دوره ی آموزشی گریم کودک

گریم کودک هنری تخصصی است که نیاز به دانستن فنون خاص خود را دارد و صرفا دانستن هنر نقاشی یا گریم نیاز شما را در این هنر برآورده نخواهد ساخت . ما در تلاشیم با بهترین شیوه ی آموزش در این راستا شما را برای این هنر آماده سازیم تا با توکل برخداوند شما به طور کاملا حرفه ایی این هنر را دنبال کرده و از این طریق بهترین درآمدزایی را داشته باشید.

در پایان دوره ی آموزشی گریم کودک آموزشگاه ما شما با فنون ذیل آشنا خواهید شد :

آشنایی با رنگها

کار با قلمو

کار با پد

خطوط

نقطه گذاری ها

سایه زدن

پیاده کردن انواع طرحها در این زمینه

خلاقیت در طراحی صورت کودکان و ....

با انتخاب آموزشگاه ما موارد ذیل را از ما هدیه بگیرید

....درصد تخفیف ویژه این دوره

کار با نگین

کار با پر

کار با اکلیل ....